VASTAAVAT TOIMITTAJAT

Talentum.com-verkostoon kuuluvat kaikki Talentum Median lehtien ja muiden palvelujen verkkosivustot. Jokaisella sivustolla on sananvapauslain tarkoittama vastaava toimittaja. Näytämme verkostossamme aineistoja myös ristiin eri sivustojen kesken, mutta aineistossa on aina mukana tieto myös sen alkuperäisestä toimituksesta.

Käyntiosoite: Itämerenkatu 23, 00180 Helsinki
Postiosoite: PL 920, 00101 Helsinki
Puhelinvaihde: 020 442 40 *)
Telekopio: 020 442 4103
Sähköposti: asiakaspalvelu@talentum.com

Arvopaperi
Eljas Repo
päätoimittaja
040 342 4661
eljas.repo@talentum.fi
Tekniikka&Talous
Jyrki Alkio
päätoimittaja
020 442 4476
jyrki.alkio@talentum.fi
Talouselämä
Reijo Ruokanen
päätoimittaja
020 442 4350
reijo.ruokanen@talentum.fi
Tietoviikko
Mikko Torikka
päätoimittaja
020 442 4362
mikko.torikka@talentum.fi
Markkinointi&Mainonta
Reijo Ruokanen
päätoimittaja
020 442 4350
reijo.ruokanen@talentum.fi
MikroPC
Mikko Torikka
päätoimittaja
020 442 4362
mikko.torikka@talentum.fi
Metallitekniikka
Jyrki Alkio
päätoimittaja
020 442 4476
jyrki.alkio@talentum.fi
www.suomenlaki.com
Stina Wikberg
päätoimittaja
040 342 4781
stina.wikberg@talentum.fi
Mediuutiset
Kati Haapakoski
päätoimittaja
020 442 4689 kati.haapakoski@talentum.fi
Fakta
Reijo Ruokanen
päätoimittaja
040 342 4350
reijo.ruokanen@talentum.fi
Ammattikirjat
Juha Nurro
vastaava kustannuspäällikkö
020 442 4746 juha.nurro@talentum.fi
Tietokone
Mikko Torikka
päätoimittaja
020 442 4362
mikko.torikka@talentum.fi


Puhelun hinta (sis. alv 24%): Lankapuhelimesta: 8,35 snt/puhelu + 7,06 snt/min. Matkapuhelimesta: 8,35 snt/puhelu + 17,14 snt/min. Ulkomailta ao. maan ulkomaanpuhelumaksu.

 
LEHTIEN VERKKOPALVELUT
Talouselämä  Tietoviikko  MikroPC  Tekniikka&Talous  Fakta 
Metallitekniikka  M&M  Mediuutiset  Suomenlaki.com  Arvopaperi 


© 1998-2013 Talentum Oyj
Talentum vaihde: 0204 42 40
Talentum tilaajapalvelu puh: 0204 42 4100
Lehdet: tilaajapalvelu@talentum.fi
Kirjat: kirjat@talentum.fi
Verkkopalvelut: asiakaspalvelu@talentum.com
Talentum.com myynti: onlinemyynti@talentum.com